Co bude s Crespem?

Hernan Crespo se dostal do složité situace. Hráč chce zůstat v milánském AC, ale do útoku mu přibyla konkurence.

AC Milan se rozhodl angažovat italského střelce Christiana Vieriho, podle anglických deníků tím padá možnost na angažování Crespa. Hráč, jehož vlastníkem je Chelsea, se několikrát vyjádřil ve smyslu, že do týmu anglických šampiónů nemá zájem se vrátit.

„Chci zůstat v Miláně," vyjádřil se mnohokrát střelec dvou branek ve finále Ligy mistrů. Ale tým, kde strávil minulý rok na hostování z Chelsea, koupil do útoku dalšího super střelce. Navíc se stejně jako klub z Londýna zajímá i o Alberta Gilardina z Parmy.

Chelsea má na soupisce nedostatek útočníků. Na tomto místě může nastoupit pouze Didier Drogba nebo Eidur Gudjohnson. Jose Mourinho by rád před novou sezonou jednoho útočníka přivedl.

V současné době jedna s Juventusem o Davidu Trezeguetovi, nabídl za něj 58 milionů euro, také se zajímá o už zmíněného Gilardina, hráč muže svůj klub opustit, ale má o něj zájem i Inter a Juventus. Italský reprezentant se už několikrát nechal slyšet, že upřednostňuje setrvání v Itálii. Do útoku by se tedy z hostování mohl vrátit Hernan Crespo.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.