Mourinho: Žádné další hostování

Manager Chelsea José Mourinho prohlásil, že nemá v plánu pustit své hráče během následujících dnů zimního přestupového trhu na hostování.

Během minulého týdne opustil tým Chelsea Londýn levý bek Wayne Bridge, který odešel na hostování do sousedního Fulhamu, aby posílil své šance na účast na mistrovství světa.

Nicméně hráči jako Robert Huth nebo křídlo Shaun Wright-Phillips, kteří byli také skloňování s případným odchodem, nikam nejdou. Tyto informace přinesl sám José Mourinho: „Budeme pokračovat s hráči, které máme. Dovolil jsem odejít jednomu a už nikomu jinému."

„Někdy nemůžete být sobečtí, nemůžete myslet pouze na klub, ale musíte přemýšlet i o hráčích. Po velkém zranění potřebujete hodně hrát a to je případ Bridge. Samozřejmě, v Chelsea dostanete nějakou tu šanci, ale v tomto okamžiku nebyl dostatečně rozehraný. Na tento post máme jediného hráče, který zde hraje přirozeně a to je Asier del Horno. Ale můžeme použít i Gallase nebo Ferreiru dokonce zde může hrát Johnson nebo Geremi a když na to přijde, tak můžeme stáhnout i Duff, takže máme náhradu."

„Je to dobrá věc pro budoucnost Wayne Bridgeho, jak z pohledu MS, tak návratu do Chelsea."

Další hráč, který mohl Chelsea opustit je SWP. „Není to jednoduché," pronesl Mourinho, „úroveň na které se pohyboval, když byl v ManCity je odlišná, než jak hraje nyní v Chelsea. Požadavky jsou  různé. V Chelsea máme na toto místo i Duffa, Robbena, a Joe Cola," uzavřel Mourinho otázku případného hostování SWP.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.