Preview: Chelsea vs. Charlton

Pomůže Maniche v pomstě za Carling Cup? Na druhé straně bude chtít nováček Bent co nejvíce zapůsobit a vynahradit svému týmu tři body z 17. září. Kdo vyjde z duelu vítězně?

UTKÁNÍ BUDEME SLEDOVAT ONLINE

Charlton. 17. 11. v PL jsem ho porazili 2:0 po brankách Crespa a Robbena. To se opakovat nebude, protože Robben kvůli červené kartě z minulého kola nenastoupí. Chybět bude samozřejmě i Drogba a Essien kvůli zranění.

Místo Michaela je tak volné pro nově příchozího – Nuno Maniche. Gallas se nechal slyšet, že by si přál hrát uprostřed po boku Johna Terryho. Mourinho ho asi zítra pošle napravo. Ale kdo ví?

Addicks začali sezónu velice dobře, jejich obvyklá krize leč přišla dříve, než očekávali. Usadili se na jedenáctém místě za West Hamem. Od roku 1905 Charlton brázdí fotbalové ligy. Jejich jediná trofej je FA Cup z roku 1947.

Pětka od Manchesteru City 4. prosince dala Alanu Curbishleyovi a jeho týmu pořádnou ránu do zad. Výkony Addicks jsou však stále velmi nesourodé. Jsou schopni prohrát s Arsenalem jen 0:1 a pak s Evertonem 3:1.

Charlton umí hrát, a proto by je Mourinho a jeho svěřenci neměli podcenit. Bude jim chybět Alexei Smertin, který je zde na hostování. Stoper Talal El Karkouri je s Marokem na Africkém poháru a Gonzalo Sorondo je zraněn.

Stadion
Název: Stamford Bridge
Kapacita: 42,420
Sestavy

Chelsea: Čech, Cudicini – Ferreira, Johnson, Gallas, Carvalho, del Horno, Terry, Huth – Makelele, Lampard, Diarra, Gudjohnsen, Maniche – Duff, Crespo, J.Cole, C.Cole, Wright-Phillips.

Charlton: Myhre, Young, Fortune, Hreidarsson, Powell, Rommedahl, Kishishev, Holland, Hughes, D.Bent, Bartlett, M.Bent, Kiely, Andersen, Murphy, Thomas, Bothroyd, Ambrose, Lisbie, Perry, Spector.

Rozhodčí

Steve Bennet – odpískal 19 utkání a dal 75 žlutých. Červených rozdal sedm, z toho jedna byla za dvě žluté.

Zápas vysílají tyto televize: Sky Sports 1, Supersport 6SA, Sport TV, C+ Deporte 2, Sport 2 Hungary, TV8 Turkey, Sky Calcio 10, Sky Sport 3 (Italia), Premiere Sport, Supersport 3, Diema 2.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.