SWP do Liverpoolu?

FC Liverpool se podle listu News of the World intenzivně zajímá o angažování malého rychlíka Shauna Wrighta-Phillipse! Podle dostupných informací by Shaun na přestup na Anfield kývl.

Shaun Wright-Phillips sní o účasti na Mistrovství světa v Německu. Jenže v Chelsea nemá tolik prostoru a pravidelně nehraje. Navíc reprezentační kouč Sven-Göran Eriksson potřebuje anglické křídlo vidět v akci, aby mu mohl na šampionátu dát plnohodnotnou důvěru.

Proto přispěchal Liverpool, který prý údajně má o jeho služby zájem. Navíc José Mourinho se nechal slyšet, že uvolní jakéhokoliv neš?astného fotbalistu. „Takové hráče nemá cenu tu držet,“ řekl portugalský trenér.

Proto by SWP do Liverpoolu rád přestoupil. Vedení Reds podle News of the World má předložit oficiální nabídku v nejbližších dnech.

Je škoda, že se Shaun v Chelsea neprosazuje, nebo? již v Manchesteru City dokazoval jakým je vynikajícím fotbalistou. V létě jsme ho ze City vykoupili, ale zatím – zdá se – zbytečně. Na krajích dostávají přednost především Joe Cole a Arjen Robben. Pak je tu ještě Damien Duff.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.