Mourinho: Jednoho dne nebudeme muset kupovat hráče

Manager Chelsea Jose Mourinho, který od svého příchodu utratil za posily 100 milionů liber, oznámil, že přijde čas, kdy Chelsea nebude muset kupovat hráče.

Mourinho, který k Blues přišel před 13-ti měsíci, použil obrovské zdroje vlastníka Chelsea Romana Abramoviče, aby klub dovedl k vysněnému anglickému titulu.

Ale on pro GQ magazín řekl: „Chelsea v budoucnosti nebude muset nakupovat. Já mám kontrakt na 5 let a vsadím se, že v poslední sezoně nekoupím ani jednoho hráče. V příští sezoně možná koupíme dva až tři fotbalisty, poté jednoho až dva, v další sezoně pouze jednoho a nakonec nebudeme muset kupovat nikoho."

Chelsea získala v minulé sezoně anglický titul po 50-ti letech, také vyhrála Ligový pohár a Lize mistrů se dostala do semifinále, kde ji vyřadil Liverpool.

Já jsem hráčům řekl: „Všichni jste skvělí hráči, ale nikdo nevyhrál Anglickou ligu nebo Ligu mistrů a Vy nebudete úspěšní do té doby, než něco vyhrajete."

Nicméně Mourinho potvrdil, že byl štastný, když měl v týmu hráče jako obránce Johna Terryho a záložníka Franka Lamparda.

„Myslím si, že jsme nejlepší tým v historii, protože my jsme pokořili bodový rekord v Anglické lize," dodal Mourinho.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.