Gallas chce hrát středního obránce

Obránce Chelsea William Gallas vzkazuje Josému Mourinhovi, že by rád nastupoval v pozici středního obránce.

Francouz je neš?astný, že v každém utkání musí nastupovat téměř na jiné pozici, a proto nechává otázku prodloužení kontraktu stále chladnou. Gallas si v současné sezóně vyzkoušel jak pozici ve středu, tak i na obou krajích. Nyní se vyjádřil, že je zklamaný z toho, že nemůže nastupovat na své oblíbené pozici.

Bývalý hráč Marseille věří, že jeho nejlepší pozice je na stoperu a dodává, že je pro něj obtížné zkousnout, kolik již musel vyzkoušet pozic. „Byla to moje nejlepší sezóna," vyjádřil se Gallas k minulému ročníku, „hrál jsem na své oblíbené pozici a všem jsem ukázal, jak mohu být dobrý."

„Je těžké posoudit hráče, který nemá jednu pozici. Na konci sezóny, když mě vyberou do nejlepšího týmu, tak kam mě dají? To opravdu není jednoduché. Není lehké mě dát na pozici středního obránce, když tam skoro vůbec nehraji. Ale doufám, že jednoho dne budu a všem ukážu, co ve mně je."

„Mnoho lidí mi říká, že když hraji s Johnem, tak Chelsea nedostává žádné branky, že jsme nejlepší obranná dvojice," dodává William jedním dechem.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.