Joe Colovi vyhrožují smrtí

Dnes anglický deník The Sun zveřejnil informace, že křídelnímu útočníkovi Chelsea někdo vyhrožoval smrtí.

Joe Colovi se do rukou dostaly tři zprávy, z toho ve dvou mu neznámá osoba vyhrožovala rozřezáním hrdla a ve třetí byl obrázek fotbalisty v modrém postříkaný krví. Nenávistivé dopisy byly Colovi předány během minulých dní v tréninkovém centru Chelsea.

Všechny tři byly adresovány právě jemu. Vše má zřejmě souvislost s aférkou, která se stala před necelými čtrnácti dny. Když si podle anglických médií Joe Cole užíval s krásnou modelkou Keeley Hazell.

Jeden z týmových pracovníku oznámil, že když Joe dostal do rukou první z dopisů, tak odcházel velmi otřesený a byl celý bílý. Další dva dopisy přišly během následujícího dne.

První z dopisů byl poslán s fotbalovými kartami a bylo na nich krvavou barvou napsáno: „Chystám se ti zlomit obě nohy, ruce a nakonec ti vyříznout hrdlo.„Zmiňovaný pracovník k tomu pronesl: „Bylo to extrémně hrozivé. Joe to vzal opravdu vážně, ale nechtěl volat policii, tak to roztrhal a hodil do koše. Včera dostal další varování ‘gratulujeme k vašemu konci‘, stálo v něm. A uvnitř bylo ještě napsáno ‘a k vašemu zk******** pohřbu‘,“ vysvětlil pracovník Chelsea a pokračoval dále, „s druhým dopisem hráč dostal i další kartičky v modrých barvách. Bylo v nich ukázáno, kde by měl být Joe sražen, tedy na hrdle."

Deník The Sun také odhalil celou aféru s Keeley, kdy Cole byl nalezen na ulici se zkrvavenou tváří a bez své peněženky a mobilního telefonu. Podle zpráv byl Joe napaden Lloyd Millerem, který je považován za přítele Keeley Hazell.

Sám Miller pro the Sun potvrdil, že Cola několika ranami do hlavy udeřil, pro jeho neúctu ke Keeley. Nicméně za hrozivými dopisy nestojí. Zástupci hráče Chelsea věří, že by výhružky mohly být poslány od zuřících fanoušků anglické modelky nebo dokonce fanoušci soupeřů.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.