Přestupové novinky

Tottenham chce Bridge na hostování. Do Chelsea by mohl přít Diarra ale i Theo Walcott…

Wayne Bridge, skvělý levý obránce, býval až do svého neš?astného zranění, kdy si zlomil nohu, velmi důležitým hráčem Chelsea. Před několika týdny se po zranění zotavil, ale stále nestihl najít svou bývalou formu, a proto je nadchodu.

José Mourinho by jej rád poslal na hostování, aby se dostatečně rozehrál a v příští sezoně plnohodnotně bojoval s del Hornem o post levého beka. Nyní se naskytla zajímavá příležitost. Bridgeho by rád do svých řad, co nejdříve získal Tottenham, který je dokonce ochotný svolit k hostování.

Waynovi by to určitě prospělo, rád by se totiž s reprezentačním týmem Anglie podíval na světový šampionát.

Anglické deníky rozjely další spekulace, podle nich má Chelsea zájem o hráče Lyonu Mahamadoa Diarru, který by podle nich měl v budoucnu nahradit Makeleleho. Zajímá se o něj i Manchester United, který by rád zaplnil díry v defenzívě.

Jeho agent k tomu řekl: „Premier League je jeho nejoblíbenější ligou. Nemůžu ale říct, zda tu bude hrát, ale moc by si to přál. Mahamadou je nejlepší defenzivní záložník a víme, že Chelsea hledá do budoucna náhradu za Makeleleho," dodal optimisticky Guerra.

Další hráč, který by mohl zamířit do Chelsea je Theo Walcott. Mourinho není jediný, kdo o něj projevil zájem. Chce ho také Arsenal a další kluby, ale Walcott by rád právě na Highbury.

„Obdrželi jsem několik nabídek a další by mohly příjít," řekl prezident Rupert Lowe. Svůj názor na věc má i trenér Southamptonu Georgie Burely: „Momentálně je ale na nejlepším místě, kde může být. Neříkám mu nic o budoucnosti, velmi si užívá všech tréninků a je na něm vidět touha se stále učit a zlepšovat."

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.