Robben: Nejsem se sebou spokojen

„Ačkoli jsme se stali šampiony ligy, já nejsem se svým příspěvkem 100% spokojen, a to zejména kvůli mým zraněním," řekl Robben Soccer Digest.

Robbenovy výkony ve druhé polovině minulé sezony byly rozhodující v jízdě Chelsea za anglickým titulem. Nicméně, Holanďan skončil sezonu s pocitem, že měl ještě navíc.

„Já doufám, že další sezonu nebudu tolik stát kvůli zraněním. To má vedlejší vliv na mé výkony- já nijak nemůžu ukázat mé schopnosti a to mě sžírá, protože chci ukázat sebe, zvláště když hraji za nový klub."

To jak Robben vlétl do Premier league, již inspirovalo k jeho srovnání s holandskou legendou Johanem Cruyffem. Robben nicméně cítí, že taková srovnání jsou předčasné.

Robben doufá, že se může stále zlepšovat pod vedením Joseho Mourinha a je štastný, že má na Stamford bridge takovou roli.

„Nyní i po dobu několika let bych rád hrál na křidle, buď nalevo nebo napravo. Mě nedělá žádný problém kterákoliv strana. To je role, kterou já jsem vždycky hrál a která se nejlépe hodí k mým vlastnostem."

„Co mám nejvíce rád na mém šéfovi je, když on mi dává v mé hře svobodu a má ke mně důvěru. On musí ukázat víru v mé schopnosti."

„Já myslím, že v další sezoně mužeme znovu výhrát, ale potřebujeme i trochu štěstí a to je to co nám chybělo v Lize mistrů proti Liverpoolu," zakončil Robben.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.