José potěšen s příspěvkem Joe Cola

Křídlo Joe Cole byl ze hřiště stáhnutý již v 64. minutě, José Mourinho si však nevšiml, že by na něm bulvární zprávy zanechaly stopy.

„Nic špatného, myslím, že Joe hrál okej," řekl Mourinho, „na hřišti bojoval a udělal rozhodující věc při našem prvním gólu. Ve druhé polovině se taky velmi snažil, ale my máme i Duffa, který je velmi rychlý a myslím, že může naši hře dát další rozměr."

„Chtěl jsem, aby Robben hrál pouze vpravo, odkud také dal druhý gól, proto jsem na hřiště poslal Duffa, protože ten hraje výhradně vlevo. Ale i tak jsem byl s výkonem Joea spokojený. Nebylo to nic speciálního, ale odvedl pro tým velmi dobrou a spolehlivou práci."

Mourinho také odhalil své plány do konce přestupového období. Rád by udržel svůj tým pohromadě, až na jednu výjimku.

„Jsem š?astný s tím, co mám," prohlásil Mourinho, „v tomto momentě je tým oslaben o dva hráče na Africkém šampionátu Drogbou a Geremim, navíc Robben bude suspendován a máme stále zraněného Essiena. Můj tým je velmi dobrý, ale když jsou mimo jeden, dva nebo tři, tak nemáme tolik možností, a proto o tom budeme přemýšlet," dodal Mourinho.

Anglické média mezitím začaly spekulovat o tom, že na Stamford Bridge by mohl přijít Simao Sabrosa, kapitán Benficy, o kterého se velmi zajímá také Liverpool. Portugalský tým za něj požaduje patnáct milionů liber, ale vítěz Ligy mistrů nabízí jen deset.

Portugalský reprezentant nastupuje nejčastěji na pravém křídle nebo z prostředku, a proto není moc pravděpodobné, že by José uvažoval právě o něm. Na toto místo jsou v Chelsea už Robben, SWP a Joe Cole.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.