Ivanovič co nevidět dostane novou smlouvu

Speciální dárek si přichystalo vedení Chelsea pro všechny fanoušky. Branislav Ivanovič se v poslední době rozehrál do vynikající formy a nejspíš za to bude patřičně odměněn.

Braňo si po zranění Bosingwy přivlastnil pozici pravého obránce a Bellettimu s Ferreirou, kteří nad tímto postem krouží jako hladoví supi, nedal ani přičichnout. Ivanovič přišel do Chelsea v lednu 2008 a dostal se přes pozvolný začátek, kdy skoro nehrál.

Ancelotti dává srbskému obránci konečně dostatek prostoru a výkony na hřišti dávají Carlettovi jenom za pravdu. Branislav se vyšvihl do takové formy, že po něm pokukuje i Real Madrid, jemuž se nedávno vážně zranil stoper Pepe a Bílý balet shání náhradu. Chelsea naštěstí nehodlá dopustit Ivanovičův odchod a už připravuje novou smlouvu.

Sám Ivanovič se snad podpisu bránit nebude – už podle toho, jak si anglickou Premier League vychvaluje. „Je to velmi silná liga se skvělými týmy, a tím nemyslím jen velkou čtyřku,“ prohlásil Srb. „Když hrajete venku na hřištích menších týmů, pořádně se nadřete, protože oni pečlivě brání a jsou nebezpeční ze standartních situací.“

„Musíte v každém zápase odevzdat maximum, protože Premier League je plná silných soupeřů. Vždy, když ztratíte body, vaši soupeři v tabulce toho mohou využít. Pokud na vteřinu polevíte, můžete dostat gól a celý výsledek je pak jiný, než kdybyste hráli na sto procent. Těžko se to vysvětluje, ale myslím, že právě proto je Premier League jednou z nejlepších lig na světě – pro mě ta úplně nejlepší,“ dodal Braňo.

Doufejme, že Ivanovičův podpis bude zářit na nové smlouvě co nejdříve.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.