Gerrardovo chování otevírá dveře CFC

Zdá se, že Steven Gerrerd odehrál svůj poslední zápas za Liverpool ve finále Ligy mistrů. A to poté co odvolal rozhovory o novém kontraktu.

Chelsea za anglického reprezentanta nabízí 30 milionů liber. Real Madrid, který má také o Gerrarda zájem, už na podobný post koupil Pabla Garcíu z Osasuny.

Anglický reprezentant má ještě s Liverpoolem kontrakt na dva roky ve výši 80 000liber/týden, ale chce se dostat na úroveň Sola Cambella z Arsenalu s platem 90 000–100 000liber/týden.

Ačkoliv Liverpool by radši Gerrarda udržel, ale jsou si vědomi, že Benitéz by částku 30 milionů liber uvítal na další přetvoření týmu.To by mu dovolilo nakoupit jeho hlavní cíly, ale také si je vědom, že to může poškodit morálku v týmu.

Potenciální zájemci

MANCHESTER UNITED -Alex Ferguson popsal v Gerrarda jako nevlivnějšího hráče v premierleague, ale rivalita mezi kluby je téměř nepředstavitelná.

CHELSEA -Gerrard je odmítl už před rokem. Chelsea není tým preferovaný Liverpoolem, ale mohou být preferováni Gerrardem.

REAL MADRID -Prezident Florentiho Peréz se vyslovil pro to, že Gerrard má být jeho další Galactico. Teď bude mít šanci na spnění slibu okolo Gerrarda.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.