Diarra vítá podporu Mourinha

Lassana Diarra se novinářům vyjádřil ve smyslu, že vítá podporu Josého Mourinha a možnost, že by v budoucnosti mohl nahradit v Chelsea Clauda Makeleleho.

Diarra přišel v létě z Le Havre za jeden milion liber jako velká naděje do budoucna s tím, že v několika příštích letech by měl nahradit na postu defenzivního záložníka Clauda Makeleleho. První významnější krok vpřed svému cíli udělal v utkání FA Cupu, kdy Chelsea porazila Huddersfield.

Makelele je velmi důležitou součástí týmu The Blues, jeho obranná činnost je výborná, která dovoluje Franku Lampardovi hrát více ofenzivněji. Ve zmíněném poháru FA tuto úlohu dostal za úkol Diarra.

„Trenér mě ujistil, že má ve mně důvěru a od té doby, co jsem přišel, tak pracuji velmi tvrdě,„ odhalil Diarra, „často mluvím s Mourinhem a podle jeho slov mi naprosto věří. Mám stejnou roli jako Claude a nastupovat vedle něj i v trénincích je pro mě velmi potěšující.“

„Makelele je mou velkou podporou a když Mourinho řekl, že ho v utkání nahradím, tak to pro mě byl velký kompliment. Mezi námi je třináctiletý rozdíl a jsme naprosto rozdílní. Zatímco on se blíži ke konci se svou kariérou a už nemá co dokazovat, já jsem teprve na začátku. Když jsem podepsal smlouvu, tak byl můj oblíbený hráč. Je to fotbalista, který mi zde pomohl se usadit."

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.