Crespo v létě z CFC odejde!

Argentinský útočník Hernán Crespo v létě opustí kádr londýnské Chelsea a podle všeho se vrátí zpět do italské Serie A. „Itálie mi chybí, chci z Chelsea odejít,“ prozradil Crespo.

V zimě určitě ještě neodejde, v létě však může být všechno jinak. Crespo se neumí adaptovat anglickému životnímu stylu a zkrátka si víc oblíbil Itálii. Navíc v Chelsea nehraje pravidelně a spíše na podzim vysedával na lavičce náhradníků.

„Itálie mi chybí. Všechno mi chybí, moji přátelé, kino, italský život, divadlo…,“ vyjádřil se smutně argentinský ostrostřelec.

Crespo v Serii A prošel již čtyřmi kluby Interu, Parmy, Lazia a naposledy AC Milán. Když se musel v létě minulého roku vrátit do Chelsea, byl nespokojen. Později se mu však začalo dařit a myslel na velké úspěchy. Jenže mu dochází, že Anglie není země pro jeho život. „Někdy život není jen o fotbale, a proto bych se na konci sezony rád vrátil do Itálie,“ dodal Crespo.

V odchodu mu nebude bránit ani José Mourinho, který Hernána ve všem chápe. „Jestli je nespokojený, musí se s tím něco udělat. Domnívám se, že na Apeninském poloostrově bude Crespo velkou fotbalovou osobností,“ myslí si portugalský couch.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.