Joe Cole přijal kritiku Mourinha

José Mourinho kritizoval křídlo Chelsea po vítězství nad Birmingham City a Joe Cole jeho kritiku nyní přijal.

Mourinho prohlásil, že nebude nadále trpět, jestli anglický záložník bude hrát pro sebe a své fanoušky místo týmu. Joe Cole poté zmeškal utkání s West Hamem a do základní sestavy se vrátil o víkendu proti Huddersfield.

„Vím co manager řekl a ještě se mě vždy na několik otázek ptá," řekl Joe, „vždy poslouchám, co mi řekne, a poté chce, abych mu na otázky odpověděl."

„Byl jsem zklamaný, že jsem zmeškal utkání s West Hamem. Bylo by pěkné vrátit se zpět na Upton Park, ale je typické, že jsem zrovna byl suspendován. Byl bych nadšen, kdybych se vrátil zpátky na gólovou notu, tak jako po celou sezonu."

Chelsea, která bude ve 4. kole FA poháru čelit buď Millwallu nebo Evertonu, bude několik příštích dnů smutnit za smrt bývalého sportovního ministra Tonyho Bankse, který zamřel v neděli v Americe.

Předseda Chelsea Bruce Buck prohlásil: „Všichni ve fotbalovém klubu Chelsea jsou smutní ze zprávy, že Pan Stratford umřel. Stratford, lépe známý jako Tony Banks, byl velmi chytrý muž, skvělý byl jeho humor a samozřejmě to byl pro Chelsea fanoušek číslo 1."

„Tony pomáhal starým hochům Chelsea spojit klub. Jeho podpora a rady k současnému zastupitelství byly velmi vítané. A tak se pouze nalodil na novou etapu svého života. To co dělával, tak dělal s velkým nadšením a vzrušením, které mu práce přinášela. Všichni, kdo ho znají, tak jej budou postrádat. Naše opravdové projevy soustrasti se vztahují zejména k jeho manželce Sally v těchto těžkých časech."  

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.