José: Kdo chce, může jít

Manažer The Blues José Mourinho dnes prohlásil, že nikomu nebude bránit v odchodu, pokud se mu v Chelsea nelíbí. „Kdo je tady neš?astný, může odejít,“ nechal se slyšet portugalský trenér.

Nejvíce nespokojenými jsou prý Shaun Wright-Phillips, Wayne Bridge, Glen Johnson a Robert Huth. Všichni by se chtěli dostat do nominace národních týmu na mistrovství světa. Jenže potřebují hrát a Mourinho jim tolik příležitostí zatím nedává. Proto se naskytlo několik spekulací, že chtějí Stamford Bridge opustit.

Mourinho však uvádí jeden příklad – Wayne Bridge. Byl dlouho zraněný a na levou stranu obrany se propracovali William Gallas a Asier del Horno. Bridge nyní by mohl zamířit do Fulhamu či Portsmouthu. „Vím, že Wayne Bridge potřebuje hrát, ale Chelsea potřebuje vyhrávat utkání. Jestliže mi někdo ukáže, že je ve formě, bude hrát,“ prohlásil Mourinho.

„Vybírám hráče, kteří jsou podle mého názoru v lepší formě. Samozřejmě chci pomoci Bridgeovi a dát mu několik šancí, protože je velmi dobrý fotbalista, který chce opět hrát na nejvyšší úrovni. Ale jestli cítím, že Gallas nebo del Horno jsou pro mě nejlepší řešení, tak nemůžu myslet srdcem,“ dodal.

Zatímco Bridge a Johnson se nedávno zcela zotavili po zranění a po delší pauze nastoupili včera do pohárového utkání, SWP a Huth zranění nebyli, a přesto tolik šancí nedostali.

O SWP se zajímá bývalý klub Manchester City, který by ho rád získal na hostování. Zatímco Huth by mohl přesídlit do Newcastlu. Sice se mluvilo o Aston Ville, ale ta na nákup nemá peníze a více jak dvě hostování z jedné země si nemůže kvůli pravidlům dovolit.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.