Mourinho: Nejlepší byl Diarra

Ač nás Huddersfield ve včerejším pohárovém utkání hodně potrápil, José Mourinho zůstal po utkání na tiskové konferenci klidný a vyřazeného soupeře obdivoval.

Chelsea měla v první půli mnoho šancí, kdyby je proměnila bylo by podle Mourinha po zápase. „V prvním poločase jsme mohli několikrát skórovat. Měli jsme na to dost šancí, brzo by jsme tak v podstatě ukončili zápas,“ domníval se na tiskovce José Mourinho.

Jenže jsme proměnili jen jednu šanci. Ve dvanácté minutě se trefil Carlton Cole. Zdálo se, že Chelsea přidá další góly, jenže Huddersfield se nevzdával. „Jejich duch byl fantastický. Bojovali, nepřijeli sem bránit s pěti obránci,“ obdivuje soupeře portugalský stratég.

Huddersfieldu se ve druhém dějství podařilo vyrovnat, což šokovalo všechny diváky na Stamford Bridge. „Co se stalo?“ divili se.

„Když na ukazateli svítí skóre 1–1, může se stát cokoli. Zatímco my jsme neproměňovali šance, Huddersfield bojoval. Naše hra navíc ve druhé půli ztrácela na rychlosti. Byl jsem nesmírně š?astný, když se nám podařilo vstřelit druhý gól,“ netajil se svou radostí.

Trefil se Eidur Gudjohnsen, kapitán Chelsea. Nakonec jsme tedy vyhráli 2–1 a díky brance islandského záložníka postupujeme do dalšího kola FA cupu.

José Mourinho na závěr tiskové konference označil nejlepšího muže zápasu: „Myslím, že nejlepším byl Lassana Diarra, odvedl kus dobré práce.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.