Maniche na tiskové konferenci

Portugalský záložník Maniche, který nedávno přišel z Dynama Moskva, na tiskové konferenci prohlásil, že je velmi š?astný, když může být součástí velkoklubu, jakým Chelsea bezesporu je.

José Mourinho se na tiskovce netajil tím, že Maniche bude vhodná náhrada za zraněného Michaela Essiena. „Maniche zářil v Portu i v národním týmu. Věřím, že se mu bude dařit i v Chelsea,“ řekl. „Když jsme v létě ztratili Tiaga a Smertina, neměli jsme záložní řadu správně vyváženou. Byli jsme zranitelní, nebyla to pro nás bezpečná situace.“

Když se Maniche na půl roku upsal Chelsea, prohlásil, že bude chtít odevzdávat na hřišti takové výkony, aby zaujal své vedení. „Chci být v Chelsea delší dobu, než jen půlrok,“ uvedl portugalský reprezentant. „Do Ruska se už vrátit nechci a nejraději bych na něj úplně zapomněl. Nestálo to tam za nic, nebyl jsem š?astný. Je to zvláštní země a mají velmi zvláštní fotbal,“ dodal.

Portugalec nadále řekl, že je velmi š?astný, že může být součástí týmu, který vede José Mourinho: „Pokaždé kam přijde, stane se šampionem.“

Nová posila však bude muset nejprve trénovat dva až tři týdny, aby dohnala dvou měsíční manko. „Maniche byl teď dva měsíce na prázdninách, musí dohnat to, co zameškal. Ale já vím, že bude mít vynikající kondici za krátkou dobu. Do dvou týdnů bude schopen hrát ty nejtěžší zápasy,“ zakončil tiskovku José Mourinho.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.