Maniche se připojí k týmu Chelsea

Portugalský reprezentant dokončil přestup a stěhuje se na Stamford Bridge, ale zatím pouze na půlroční hostování. Dvacet osm let starý záložník ukončil své působení v Dynamu Moskva a v dresu Chelsea se může těšit na vyřazovací utkání Ligy mistrů.

Manager Mourinho se vyjádřil ve smyslu, že to bude jediná posila v lednové přestupovém období.

„V přestupovém období uskutečníme maximálně jednoho hráče a když se tak stane, tak se bude jednat o záložníka," řekl Mourinho. José potřebuje tento post posílit právě po tom, co se zranil Michael Essien.

„Essien je zraněný a navíc potrestaný(nemůže nastoupit proti Barceloně – pozn. red.) a ještě k tomu ztratíme Geremiho. Maniche je skvělý hráč do středu zálohy."

Maniche přiznal, že se nemusel rozmýšlet dlouho: „Měl jsem nabídky i z jiných velkoklubů, ale když o mě projevila zájem Chelsea, tak to pro mě byl jediný tým."

Maniche již pod trenérem Mourinhem v kariéře nastupoval. Bylo to v Benfice a Portu. A připustil, že to byl jeden z faktorů, proč se rozhodl přestoupit na Stamford Bridge.

„Mourinho byl klíč k podepsání smlouvy. Je můj mistr. A navíc mě z minulých působiš? velmi dobře zná," dodal Maniche, který se v létě do Chelsea může stěhovat natrvalo, musí však kouče přesvědčit.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.