Ještě prohlídka a Maniche je náš

Jak web Chelseafc.cz předpokládal, portugalský fotbalový reprezentant Maniche odchází z Dynama Moskva na půlroční hostování na Stamford Bridge.

Mistr Premier League navíc získal možnost koupit středního záložníka v létě za 5 miliónů liber. Nyní už musí jen absolvovat lékařskou prohlídku v Londýně a stvrdí se tak první transfer v kádru The Blues.

„Jsem velmi netrpělivý. Nemůžu se dočkat až přijdu na Stamford Bridge. Měl jsem hodně nabídek z jiných evropských klubů, ale jak se ozvala Chelsea, tak jsem nemohl odmítnout. Byl bych blázen, kdybych takovou nabídku odmítl,“ nechal se slyšet Maniche.

„V týmu The Blues znám hodně hráčů a hlavně trenéra Mourinha, který byl mým velkým učitelem a jen díky němu mám výborně rozjetou kariéru. Věřím, že i v londýnském klubu naše spolupráce přinese stejné úspěchy,“ dodal.

José Mourinho si svého bývalého hráče, sr kterým působil v portugalském týmu FC Porto, vyhlídl jako náhradu za Michaela Essiena. Ghanský reprezentant bude totiž chybět Chelsea skoro měsíc kvůli účasti na africkém šampionátu, který se uskuteční 20.1 až 10.2 a navíc kvůli trestu bude chybět také v osmifinálových zápasech Ligy mistrů proti FC Barceloně.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.