Mourinho je naštvaný na ofenzívu

I přestože měl Joe Cole prsty v obou gólech Chelsea, tak José prohlásil, že nebude trpět to, co od něj viděl. Nyní v následujícím utkání s West Hamem bude chybět, protože je suspendován.

„Řekl jsem mu, že když to ještě jednou udělá, tak skončil," zaskočil všechny přítomné Mourinho, „to není žert, jsem vážný."

„Ještě jeden takový zápas pro něj a veřejnost, tak tu nebude pro tým, bude pryč. Je nyní na dovolené, protože nebude moci nastoupit proti West Hamu. Dal jsem mu čtyři volné dny a nemyslím, že v tom bude nějaký problém. Trvalo mu celkem dlouho, než se dostal do takové formy a nemyslím, že bude tuto cestu chtít opustit."

Mourinho vyjádřil svou nelibost nad zahazováním šancí, platí to zejména pro Joe Cola a taky Hernána Crespa.

Za stavu 0–0 využil Joe Cole zmatku v obraně hostí a nakonec z této šance skóroval Hernán Crespo, ale Argentinec měl dalších spoustu šancí.

„Nicméně Cole by měl na sebe vzít zodpovědnost a skórovat," přidal Mourinho. „Možná, že by to Crespo měl řešit více jednodušeji, jedním dotykem. V přestávce jsem řekl hráčům, že nemohou dělat tolik takových chyb."

„Představte si, kdyby dal Birmingham v druhém poločase branku, tak bychom byli zbytečně pod tlakem až do konce zápasu. Měli jsme šance a musíme rozhodovat zápasy. Byl jsem po prvním poločase naštvaný, protože 2–0 je výsledek, kdy člověk nikdy neví, co se může stát."

„A měli jsme šance ukončit hru, již v prvním poločase a mohli jsme myslet na naše další utkání. Kdyby to bylo po polovině hry 3–0, tak bych třeba vystřídal Michaela Essiena a Arjena Robbena a dal jim více odpočinku."

„Výsledek je i přes to přijatelný a jsou to pro nás důležité tři body," zakončil Mourinho.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.