Mourinho: Chci Maniche!

Portugalec José Mourinho věří, že Dynamo Moskva prodá jeho klubu portugalského záložníka Manicheho.

„Hledám hráče, který mě dobře zná a rychle se adaptuje,“ řekl Mourinho, který dvaceti-osmiletého hráče koučoval už v Benfice i v Portu.

„Maniche může být poslední kousek skládačky, který dodá stabilitu celému celku,“ mluvil v hádankách José.

Transfer mezi kluby ještě není dohodnut, ale José už svého nového hráče očekává: „Čekám v poklidu, ale nebudu se nějak tajit tím, že ho chci a že Maniche bude možná zásadním hráčem v mé kariéře. Je to jediný hráč, který se mnou projde třemi kluby: Benficou a Portem už prošel, teď je na řadě Chelsea.“

Mourinho tak trochu „ulétává“ na záloze. Potom co Smertina prodal do Charltonu, Jarošíka poslal do Birminghamu, koupil za nehorázné peníze Michaela Essiena a prodal do Lyonu Tiaga Mendese.  

Příští měsíc se ale Chelsea bude muset obejít bez Essiena, který společně s Drogbou odjede do Egypta na Africký pohár.

Maniche, který pod Mourinhovou taktovkou v Portugalsku zářil, dodává: „Je to ten nejlepší trenér, jakého jsem kdy měl. Stal se víc přítelem než trenérem a za tu dobu, co hraju fotbal, jsem se ještě nesetkal s takovým vztahem ke koučovi.“

Jak se zdá, za chvíli budeme mít nového záložníka. Mourinho zřejmě asi nepočítá s Anthonym Grantem a Lassana Diarra, oficiální nástupník Clauda Makeleleho, je ještě asi stále považován za „malé pivo“.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.