PREVIEW: Chelsea vs. B´City

Chelsea už sápá po druhém vítězství v PL, ale o další body ji tentokrát bude chtít ochudit Birmingham City.

ZÁPAS BUDEME SLEDOVAT ON-LINE

Los tohoto kola byl ke klubům z Birminghamu opravdu silvestrovský – Aston Villa se utká doma s Arsenalem. Teď v tomto městě žijí dva Češi, za City nastupuje Jiří Jarošík a za Villu Milan Baroš.

Villa a City jsou rivalové už od založení klubů a nikdy se neměli v lásce. Jarošík si na hostování vybral tento klub i cíleně, protože chtěl být na očích Mourinhovi. Dnes však proti svému klubu nemůže nastoupit.

City jsou předposlední a Jarošík není zvyklý bojovat za účelem, aby klub nesestoupil (se Spartou vymetal první příčky a podobně tomu bylo i v Rusku).

Proto možná přestoupí zpátky do Ruska. Pokud nastoupí Mikael Forssell nebo Mario Melchiot, tak budou hrát proti svému bývalému klubu.

B'City však překvapivě remizovali s Manchestrem United a hnáni tímto bodem přijedou bojovněji i do Londýna. Nejlepší léta Birminghamu v šedesátých letech asi definitivně odzvonily.

Manager Chelsea Mourinho asi hned zpět do sestavy vrátí Lamparda, který se snad už z chřipky vyléčil. Jediným zraněným zůstává Ricardo Carvalho. 

Portugalec je pověstný rotací hráčů a tak možná Carlo Cudicini nahradí Čecha. Crespo by měl dostat základní sestavu a Robben možná ze začátku nahradí Duffa.

STADION
Názov: Stamford Bridge
Kapacita: 42 449 divákův
Otevřený: roku 1877
SOUPISKY

Chelsea: Cech, Cudicini, Ferreira, Geremi, Gallas, Terry, del Horno, Huth, Bridge, Lampard, Essien, Makelele, Gudjohnsen, Drogba, Crespo, J Cole, C Cole, Robben, Duff, Wright-Phillips.

Birmingham: Maik Taylor, Cunningham, Martin Taylor, Upson, Painter, Johnson, Butt, Kilkenny, Clemence, Heskey, Pandiani, Tebily, Vaesen, Lazaridis, Gray, Izzet.

ROZHODČÍ: Mike Dean

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.