Že nikdo nepřijde? Omyl

José Mourinho rozkřikoval do světa, že nikoho nového do svého týmu nechce. Jenže zimní přestupový termín začíná již za dva dny a spekulace se roztáčí naplno…

KDO PŘIJDE?
1. posila – Maniche

Portugalský záložník Maniche je opravdu přestupu blízko. José Mourinho o něj bojuje s velkým úsilím, nebo? on zná jeho kvality ze společného angažmá v FC Porto. Dynamo Moskva si stanovilo limit – 5 milionů liber a Maniche je náš. První schůzka nedopadla úspěšně, a proto se dá podle sportovního ředitele ruského klubu Borise Ignatěva předpokládat, že The Blues budou chtít Maniche na hostování do léta roku 2006. V případě že by se prosadil, Chelsea by ho mohla po sezoně z Dynama vykoupit.

Přijde v lednu na: 80%
2. posila – Kompany

Již delší dobu se hovoří o mladém obránci Vincentu Kompanym, který působí v belgickém Anderlechtu Brusel. Mourinho ho přirovnal k třicetiletému zkušenému stoperovi, přitom Kompany má své nejlepší fotbalové léta teprve před sebou.

Přijde v lednu na: 40%
3. posila – Lucho Gonzalez

Jestli sledujete fórum na této stránce, víte, že Chelsea hodila laso po dalším Argentincovi. Pokud by nevyšel přestup Maniche, chce Mourinho získat náhradu v podobě čtyřiadvacetiletého záložníka FC Porto Lucha Gonzaleze. Podle deníku The Sun je jeho cena osm milionů liber.

Přijde v lednu na: 20%
4. posila – John Obi-Mikel

Po celý podzim se také hovoří o příchodu mladíka z Lyn Oslo. Dosud se k tomu však nikdo oficiálně nevyjádřil.

Přijde v lednu na: 20%
5. posila – Albin Ekdal

Švédský deník Sportbladet přinesl další zajímavou informaci. Chelsea chce angažovat teprve šestnáctiletého talenta Albina Ekdala. José Mourinho se na něj byl několikrát osobně podívat.

Přijde v lednu na: 10%

6.-11. posila – Ballack, Kuijt, Rivera, Deco, Defour, Rajkovič, Walcott

Zatímco první tři jména byla spojována pouze se spekulacemi, Deco se mohl stát hráčem Chelsea, kdyby naše vedení přistoupilo na výměnu za Franka Lamparda. Další dva jsou mladíci, kteří v lednu zřejmě nepřijdou. O jejich osudech se rozhodne až po sezoně. Poslední Walcott je anglický šestnáctiletý zázrak, samotný hráč a jeho rodiče však preferují Arsenal.

Přijdou v lednu na: 0%KDO ODEJDE?
1. ztráta – Robert Huth

Vysoký německý obránce se moc v Chelsea neprosadil. Poslední utkání, ve kterém hrál od začátku, bylo s Fulhamem a za rámeček si ho určitě dát nemůže. Projevily o něj zájem zatím dva kluby – Aston Villa a Newcastle United. Dříve se také mluvilo, že by se mohl stěhovat do Bayernu Mnichov.

V lednu odejde na: 70%
2. ztráta – Wayne Bridge

Anglický levý bek potřebuje hrát, protože chce být nominován na mistrovství světa. José Mourinho mu po zranění ale tolik příležitostí nedává. Nalevo hraje buď del Horno nebo univerzál Gallas. Bridgeho by rád získal na hostování Fulham.

V lednu odejde na: 50%
3. ztráta – William Gallas

Je často spojován s odchodem z Chelsea. Několikrát řekl, že by si chtěl zahrát italskou ligu. V létě odejde, na jaře ještě bude bojovat za The Blues.

V lednu odejde na: 0%
4. ztráta – Hernán Crespo

Když byl donucen vrátit se na Stamford Bridge, byl otrávený. První angažmá se mu v Anglii totiž nevyvedlo, za to v italské lize za AC válel. Psalo se o tom, jak rychle bude chtít v zimě změnit dres. Nestalo se. Crespo patří k pilířům naší ofenzivy a již několikrát pro nás vybojoval vítězství.

V lednu odejde na: 0%
5. ztráta – Frank Lampard

Velký zájem byl ze strany Barcelony. Ta poslala dvě nabídky. V první byly peníze, v té druhé finance plus záložník Deco. Chelsea oba návrhy smetla ze stolu a později Frankie prohlásil, že nikdy do Barcy neodejde.

V lednu odejde na: 0%
6.-8. ztráta – Geremi, Essien, Drogba

Do žádného jiného klubu neodejdou, přesto nám budou v lednu a únoru chybět. Všichni tři fotbalisté totiž budou reprezentovat své země na africkém šampionátu.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.