Mourinho: ‘Věděl jsem, že branka přijde‘

Jedinou branku v utkání vstřelil až v 79 minutě křídelní hráč Chelsea Joe Cole, který tak zajistil vedoucímu týmu další tři body.

Pro Chelsea to znamenalo již 17 vítězství v 19 dosud odehraných utkání. Nicméně hra ManCity byla velmi dobrá a bylo těžké se proti nim prosadit. Městský rival United v minulé sezoně obral Chelsea o pět bodů.

{mosimage}„Byl jsem si jistý, i protože ve stejném čase hrají soupeři a vy víte, že jeden bod je dobrý. Ale říkal jsem hráčům, že když nepustí branku, neudělají obranné chyby, tak máme kvalitu na to, abychom jednu branku dali a vyhráli. Remíza by nebyla ztrátou, ale my jsme měli na vítězství, protože naše obrana byla úžasná."

„Otázka středu pole bez Lamparda, byla vyřešená. V ofenzívě jsme vždy měli pět hráčů a mohli jsme skórovat."

V zároveň hraném utkání remizoval Man United na hřišti Birminghamu a již ztrácí na Chelsea 11 bodů.

„Pro ně(United) je to sice 11bodů, ale když Liverpool vyhraje své dvě utkání, které má dohrávat, tak to bude 9 bodů. Ale situace je taková, že hrajeme své utkání a nemusíme s nimi dělat starosti."

„Oni musí čekat na naše chyby, protože jsme před nimi a máme náskok a jsme velmi silní a máme ještě víc bodů než za stejný čas v minulé sezoně. V sezoně vyhraje ten tým, který bude po 38 kolech první a nemyslím, že kdybychom včera remizovali a Manchester vyhrál, že by to udělalo velký rozdíl."

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.