José: ‘To si za peníze nekoupíte‘

Svá slova vyřkl José po obtížném utkání s ManCity, které Chelsea dokázala vyhrát 0:1 a vzdálil se svým pronásledovatelům již na 11 bodů.

The Blues vše dokázali i bez své největší hvězdy Franka Lamparda, který tak nechtěně ukončil svou sérii 164 utkání bez přestávky, kterou načal již v roce 2001, kdy byl 13. října střídán v utkání s Leicesterem. Blues tak postrádali svou duši týmu a bylo vidět, že nejsou zrovna v nejlepší pohodě.

V současné době Chelsea válcuje své konkurenty a zdá se, že je již jen otázkou času, kdy si zajistí svůj druhý titul v řadě. „Vím, co si o nás lidi myslí," řekl Mourinho, „ale nevěřím, že můžete vidět mnoho týmu bojovat, tak jako my jsme vydřeli toto vítězství."

„Někdo by mohl namítat, že to je silou peněz, které my máme, ale s tím já nesouhlasím. Je to síla skupiny lidí, kteří pracují společně od prvního dne a jsou připraveni na cokoliv."

Chelsea v letošním soutěžním roce v PL ztratila pouze dvě utkání, když prohrála na Manchesteru a remizovala s Evertonem. A je naprosto nepředstavitelné, aby svůj náskok promeškala.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.