José vysvětlil rotaci útočníků

Manager Chelsea José Mourinho uvedl, že hodlá během následujících kol protočit své útočníky.

V minulém kole na 2. vánoční svátek se proti Fulhamu do útoku postavil Hernán Crespo a vstřelil svoji pátou branku v sezoně, navíc to byla branka vítězná. Didier Drogba do utkání naskočil až z lavičky náhradníku. Mourinho naznačil, že by útočník Pobřeží Slonoviny mohl proti Man City nastoupit v základní sestavě.

„Crespův gól byl skvělý. A když jsem ho střídal, tak jsem cítil lítost, ale v tu chvíli jsme hráli šíleným systémem," vysvětloval Mourinho střídání střelce vítězné branky.

„Hernán hrál velkolepě, velmi dobře začal a dokonce mohl nedlouho po začátku skórovat. Také na konci prvního poločasu měl dobrou střelu. Ukázal svou kvalitní práci s míčem a pohyb."

„Jsem z mých útočníku nadšen. Mám v Hernánu Crespovi a Didier Drogbovi dva velmi odlišné hráče a mezi nimi musím vybrat vždy toho lepšího pro daný zápas. Ale teď nás čekají čtyři po sobě jdoucí utkání, a proto každý dostane šanci ve dvou utkáních od začátku," dodal Mourinho a odkryl tajenku, kdo by měl proti Manchesteru City nastoupit.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.