Lucho by mohl v lednu posílit Chelsea

Lucho Gonzalez by se v lednovém přestupovém období mohl naskytnout, jako dobrá volba pro Josého Mourinha.

The Blues bude od konce ledna chybět dvojice záložníku Michael Essien a Geremi, José Mourinho by proto právě Gonzalezem mohl vyztužit svůj střed pole. Také se očekává, že mladík z Lyn Oslo Jonh Obi-Mikel po Novém roce Chelsea posílí.

Mikel, který je také v hledáčku Manchesteru United, by mohl taktéž Chelsea kvůli Africkému šampionátu chybět, pokud bude povolán svým repre týmem z Nigerie.

Dalším hráčem, který je podle anglických deníků hlavním cílem Chelsea v dalším přestupovém období je Maniche z Dinama Kyjev. O portugalského záložníka se zajímá několik klubu, ale José by jej zřejmě využil jen  krátkodobě.

Proto několik zdrojů v Portugalsku tvrdí, že by se José Mourinho mohl obrátit směrem k Portu, kde před odchodem do Anglie působil, a najít si tu nějakou posilu, kterou by chtěl vyztužit kádr. Podle mnohých by to měl být Lucho Gonzalez.

Kdo to je Lucho Gonzalez?

Lucho je hráčem Porta. Je mu 24let a může nastoupit na několika pozicích v záloze. V roce 2003 prožil svůj debut v reprezentaci Argentiny a hned dokázal vstřelit branku. Teď  je základním členem argentinské reprezentace.

V současnosti je Jihoameričan vázán dlouhodobou smlouvou s Portem, které by jej tak nerado pustilo levně. I když už podle některých zpráv mají vyhlédnutou náhradu a to Pedro Mendese z Tottenhamu.

Mourinho hledá spíše týmového muže, než nějakou velkou hvězdu.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.