Drogba: Vrátím se ještě lepší

Didier Drogba slíbil The Blues, že se z Afrického šampionátu vrátí v dobré pohodě a v odhodlání získat pro ní druhý titul anglického mistra.

Navíc doufá, že se do Anglie vrátí se zlatou medailí, kterou hodlá s týmem Pobřeží Slonoviny vyhrát. Právě proto se na šampionát Drogba těší, ačkoliv kvůli němu může se svým spoluhráčem s Chelsea Michaelem Essien zmeškat až měsíc, ale vše hodlá po svém návratu vynahradit.

„Je to pro mě velmi frustrující, protože mám rád velká utkání," řekl Didier, „nicméně zmeškám několik utkání v Chelsea, ale zase odehraji velká utkání se svou reprezentací."

„Když jsem v Chelsea, tak za ní hraji na 120% a když budu hrát za národní tým, tak to bude to samé. Když budu na šampionátu, tak do toho dám všechno. Myslím, že se tam naučím hodně věcí. Bude to poprvé, a proto se chci vrátit s titulem a mít ještě větší důvěru."

Didier Drogba je potěšen svou gólovou potencí v týmu pod Josém Mourinhem, když dal ve všech soutěžích dohromady devět branek. „Myslím, že jsem odehrál několik utkání, které nebyly tak daleko od moji nejlepší úrovně. Třeba venku proti Liverpoolu nebo s Arsenalem před mým zraněním, byly to dobré utkání v tomto roce, jsem opravdu potěšen," přidal Drogba.

„Mám za sebou jeden obtížný rok, kvůli zranění, které jsem prodělal a také kvůli změně země, to není snadné. Některým lidem trvá dva roky než se zadaptují, některým čtyři a některým jeden rok. Jsem velmi pyšný, protože jsem v jednom z nejlepších týmu na světě."

„Jsem velmi š?astný hráč. Můj život se v posledních třech letech změnil. Ještě nedávno jsem seděl ve francouzské druhé lize na lavičce náhradníku, ale pomalu krok za krokem, rok co rok se zlepšuji. Vždy jsem měl velké ambice a dělal vše proto, abych se mohl dostat, tam kde jsem dnes. Těším se z toho, byly to tři nejlepší roky v mém životě. Jsem velmi čerstvý, protože jsem na nejvyšší úrovni odehrál jen dva roky. A doufám, že daleko víc ještě příjde."

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.