PREVIEW: Chelsea vs. Fulham

Dnes se na Stamford Bridge Chelsea utká s městským rivalem FC Fulham. Jak si Colemanovi hoši, kteří se přijedou především bránit, poradí s The Blues?

UTKÁNÍ MŮŽETE SLEDOVAT V PONDĚLÍ ON-LINE OD 13:55

Fulhamští hráči si na svátek svatého Štěpána udělají menší výlet po Fulham Broadway. Naši nejbližší západní sousedé už proti nám 17× nevyhráli a nyní se prý budou snažit toto prokletí zlomit. Dopustí to však Petr Čech a kapitán celku i obrany John Terry?

Tento rok se zatím Fulham potácí na čtrnáctém místě před Aston Villou. Jejich stadion Craven Cottage má sice kapacitu pouze 22 tisíc lidí, ale vždy je až nahoru naplněn lidmi. Jedná se o tradiční tým, který se začal dávat dohromady už v roce 1879 a jméno čtvrti Fulham přijal v roce 1888. I v historii s nimi máme co dočinění, nejdřív odmítli pronajímat Stamford Bridge a pak v roce 1905 nechtěli, ještě společně s Tottenhamem a dalšími kluby, aby jsme se účastnili Jižní Ligy.

Zpátky do současnosti. Jak víme, Duff a Del Horno bohužel s největší pravděpodobností nenastoupí, i když malinká možnost Duffa zůstává. Za to horlivý útočník Drogba, který se nechal slyšet, že ho i mrzí, že když bude reprezetovat na Africkém poháru, že nebude moct hrát za Chelsea, pravděpodobně dostane základní sestavu a s Robbenem po boku by to mohla být přehlídka stejně jako minulý týden.

Nutno dodat, že Fulham má jako třetího brankáře Jaroslava Drobného, a že jejich Fulham Reserve je jediný pokořitel naší rezervy v tomto roce. Současnou hvězdou je útočník Brian McBride, který nastřílel už hodně důležitých gólů.

NOMINACE:

Chelsea: Čech, Cudicini, Johnson, Gallas, Ferreira, Bridge, Terry, Carvalho, Huth, Makelele, Lampard, Essien, Duff, Robben, Gudjohnsen, Drogba, Wright-Phillips, J.Cole, C.Cole, Crespo.

Fulham: Warner, Crossley, Rosenior, Bocanegra, Christanval, Knight, Goma, Pearce, Leacock, Elrich, Legwinski, Diop, Boa Morte, Radzinski, McBride, John, Helguson.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.