Fabregas: Věřím Barce

Záložník Arsenalu Francesc Fabregas si myslí, že Barcelona je favoritem v duelu Ligy mistrů.

Fabregas, který prošel mládežnickým systémem Barcy a teď, ve svých osmnácti letech válí za Arsenal, věří, že Barcelona se oproti dvoum utkání v minulém roce zlepšila.

Čerstvě plnoletý hráč chválil tvrdou defenzivu Chelsea, ale předpovídá, že Rijkaard a jeho hráči budou chtít za každou cenu vyhrát.

„Oba týmy se změnily, ale Barcelona je famózní,“ říká Francesc, který je dodnes fanouškem klubu s největším stadionem na světě.

"Nikdo nechce ztratit, ale pro mě je katalánský klub větším favoritem, protože je navíc žene zloba a touha po pomstě. Na druhou stranu je ale Chelsea skvěle zorganizovaná a spořádaná a výtečně brání."Jde pouze o štěstí

Jak všichni víme, Chelsea v neděli přejela Arsenal 2:0 a nějaké servítky si vůbec nedělala. Arsenal byl částečně potopen neuznaným gólem  van Persieho a konečný výsledek momentálně knokautoval Arsenal. Gunners ztrácí na Blues už dvacet bodů a Wenger nechce přijmout omluvu Josého Mourinha.

Fabregas věří, že Blues si užívají své výhry, ale zároveň doufá, že tomu bude brzy konec.

„V prvním poločase jsme dali tyčku a pak nám neuznali gól. Oni dali taky tyčku, ale míč se odrazil do brány,“ dodal pro katalánský deník Sport.

„Když má tým štěstí tak se tyhle věci stávají, ale posléze štěstí skončí. Stejný proces jsme zažili u nás, když jsme vyhráli ligu bez prohry – další rok jsme se nestali mistry,“ dokončil své myšlenky mladý záložník, který má před sebou velkou buducnost.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.