Lampard: Nepotřebuji odpočinek

Záložník Chelsea Frank Lampard přiznal, že by pochopil, kdyby ho Mourinho nepostavil do utkání, aby si mohl odpočinout, ale zároveň dodal, že o nic takového nebude Josého prosit.

Lampard už překonal rekord v počtu odehraných utkání v řadě, má jich na svém kontě již 162.

Ale už tento týden jej čeká velká zkouška. Chelsea v následujícím týdnu odehraje čtyři utkání a právě to prověří Lampardovy síly.

Sám hráč se nezajímá jestli dostane ve vánočním programu nějaké volno, radši by chtěl opět posunout hranici svého rekordu. „Jsou tady nějaké utkání mezi nimiž jsem se cítil unavený, moje nohy byly těžké," řekl Frank.

„Ale naučil jsem se ovládat své tělo a vím, který moment mám běžet vpřed a kdy zase ušetřit energii. V týmu jako je Chelsea je možnost dostat od managera odpočinek."

„Porozumím tomu, jestli odpočinek dostanu. Ale chci skončit právě teď? V žádném případě. Před utkáním s Arsenal jsme měli volnější týden. To byl můj odpočinek a to mi taky stačí."

Anglický hvězdný záložník byl opakovaně spojen s přestupem do Barcelony, sám pán fotbalista ale prohlásil, že nemá žádné plány opustit Stamford Bridge. Lampard vzápětí odhalil své priority. Chce vyhrát co nejvíce titulů s londýnskou Chelsea. „Chci vyhrát všechno, opravdu všechno. Je těžké rozhodovat, co je důležitější, protože jsem velmi ambiciózní," dodal Lampard.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.