Frankie se bojí United

Záložník Frank Lampard prohlásil, že se ještě necítí býti mistrem. „Do konce ligy zbývá ještě několik zápasů a devíti-bodový náskok není velký,“ varuje před předčasným optimismem.

Hvězda The Blues se nejvíce obává Manchesteru United, který sídlí na druhém místě s devíti-bodovou ztrátou. Podle Lamparda však může být do konce roku všechno jinak.

Chelsea v prosinci odehraje ještě tři utkání. A Frank to vidí jako nejtěžší část sezony!

26.12. se na Stamford Bridge střetneme s Fulhamem, hned za dva dny cestujeme do Manchesteru, kde se utkáme proti místním City. A poslední den v roce doma přivítáme Birmingham.

„Víme, že do konce ligy je ještě daleko a mezi námi a Manchesterem je jen 9-bodový rozdíl,“ cituje Lamparda slovenský server profutbal.sk.

„Jestli bude Manchester hrát kvalitně, my nesmíme nikde zaváhat. Pokud prohrajeme pár nejbližších zápasů, bodový náskok se rychle zmenší. Nyní nás čeká pravděpodobně nejtěžší část ligy.“

„Nejbližší čtyři duely musíme ale vyhrát. Jestli to dokážeme, naše situace v tabulce bude o hodně lepší. Jestliže zaváháme, všechno bude i nadále otevřené,“ dodal střední záložník londýnské Chelsea.

K těmto třem utkáním se vyjádřil také kouč José Mourinho a označil je za velmi těžké. Spíše se bojí těchto tří zápasů než utkáních, ve kterých se střetneme s nejtěžšími týmy – Liverpoolem a ManU.

„Hrajeme s nimi doma a to je naše výhoda. Hodně velký pozor si musíme dát na následující tři utkání s Fulhamem, ManCity a Birminghamem,“ pronesl portugalský stratég.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.