José nechce žádné posily!

José Mourinho dnes pronesl, že nehodlá kupovat v zimním přestupovém období žádné nové hráče. „Nikoho nechci,“ pronesl.

Přitom příští měsíc nám budou chybět klíčoví hráči Michael Essien a Didier Drogba. Oba budou reprezentovat na Mistrovství Afriky své země – Ghanu respektive Pobřežní Slonoviny.

Je sice pravda, že bychom mohli kádr různě slepit a prokombinovat, nicméně ztráta Essiena a Drogby bude určitě citelná.

Navíc po těžkém zranění se teprve v neděli do sestavy vrátil Claude Makelele, dlouhodobé problémy má také Glen Johnson. A co teprve Arjen Robben, který je neustále zraněný? Proto anglický tisk pořád spekuluje o nových posilách.

Jenže portugalský stratég prohlásil, že nehodlá nikoho kupovat! „Každý nemyslí na nové hráče. V lednu nechci žádné posily,“ šokoval svým vyjádřením nemalou část fanoušků Chelsea.

Nejvíce se mluvilo o záložníkovi Michaelu Ballackovi z Bayernu Mnichov, který by mohl společně s Lampardem vytvořit záložní dvojici.

Naopak kádr Chelsea asi opustí Robert Huth, který má namířeno do Aston Villy. Přestup mu doporučil také jeho reprezentační trenér Jürgen Klinsman a podle všeho mu José v odchodu bránit nebude.Je na nás, jak s osudem naložíme

Po výhře na Highbury se nám přiblížila obhajoba titulu, i když dokonce sezony zbývá ještě hodně zápasů a dostihnout nás může kdokoliv. Nejblíže k tomu má prozatím Manchester United, který na nás ztrácí devět bodů.

„Víme, že osud je v našich rukách,“ uvedl Mourinho. „Určitě je pro nás lepší, že nehrajeme tři důležitá utkání venku. Byli jsme na Anfield, Highbury a Old Trafford. Nyní s nimi budeme hrát doma na Stamford Bridge.“

„Určitě také pro ně není povzbuzující, když vědí kolik na nás ztrácí bodů a to je pro nás velmi důležité,“ dodal.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.