Eidur: Záloha mi nevadí

Rozený útočník Chelsea Eidur Gudjohnsen tvrdí, že mu nevadí role záložníka, kam jej v poslední době staví Jose Mourinho.

Islandský reprezentant uznává, že mu nevadí různé role v kádru anglického mistra. I přesto, že nemůže nastřílet tolik branek, jako by si představoval.

„Cítil jsem to, jako součást mého vývoje. Jestli je to moje budoucnost, tak tam budu hrát. Možná, že jsem na útočníka málo sobecký, ale i tak si fotbal užívám. Před sezonou jsem se ptal managera. Jsem útočník nebo záložník? A dostal jsem odpověď: ‚Budeš hrát, co bude potřeba, myslím, že to zvládneš‘.“

Další útočník, kterého má Mourinho k dispozici, je Didier Drogba, který se po uplynulé sezoně plně adaptoval na život na Stamford Bridge. „Zpočátku jsem ten rychlý přesun nemohl plně strávit,“ řekl Drogba pro Daily Telegraph. „Ale byla to normální reakce.“

„Trénoval jsem opravdu tvrdě, a proto jsem se dostal tam, kde jsem a nyní se chci těšit z každého momentu. Hned po začátku sezony jsem se začal cítit skvěle. Měl jsem dobrou dovolenou letos v létě a to mé hře velmi prospělo. Toto je nejvíce náročná, ale také nejvíce vzrušující sezona v mé kariéře,“ dodal Drogba.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.