Preview: Chelsea vs. Wigan

První ligový zápas nové sezony. Píše se devadesátá třetí minuta a Hernán Crespo dává gól! Díky tomu má Chelsea první tři body. Jak to bude zítra?

SLEDUJTE UTKÁNÍ ON-LINE. SOBOTA, 16:00

Wigan postoupil z druhé ligy a hned nasadil vysoké tempo. Chelsea s nimi měla co dělat, ale nakonec vyhrála. Latics se několik kol drželi na druhém místě tabulky hned za CFC. Teď spadli až na místo sedmé. I tak je to úžasný nástup nováčků.

José Mourinho nadále nemůže počítat s Makelelem, Crespem a Johnsonem. Útok tedy povede Didier Drogba a měl by se vrátit i Joe Cole, který měl menší problémy. Uvidíme, jestli José nasadí i Essiena skrze jeho „problémy“ s FIFOU. I když myslím, že Vám všem je jasné, jak se Mourinho zachová.

Minule nám dělal problémy Henry Camara. Celý Wigan hrál jako tým a atmosféra v jejich městě byla úžasná. Fanoušci na Stamford bridge však určitě nazáhálí.

Latics se budou muset obejít bez svého kapitána Arjana de Zeeuwa. Wiganští se také potýkají s nepěknými vysledky z minulých kol. Už třikrát za sebou nevyhráli. Takové rekordy se však s Chelsea na SB špatně mění.

Co se ostatních statistik týče je na tom CFC lépe (jak u karet tak držení míče – více  zde). Také má 40 bodů a Latics „jen“ 25.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.