CHELSEA vs. LIVERPOOL 0:0

Jak už bývá skoro zvykem, Chelsea s Liverpoolem v Lize Mistrů remizovala 0:0…  

UTKÁNÍ JSTE NA TOMTO WEBU MOHLI SLEDOVAT ON-LINE

Oba dva týmy hráli velice opatrně a proto nemůžeme zvýraznit tolik situací. Utkání, které jste mohli díky mirkoovi sledovat, pískal Němec Herbert Fandel.

Oba mančafty měli už před zápasem jistou účast v další části Ligy Mistrů a tak si nikdo nemusel rvát vlasy… V šesté minutě Frankie prověřil brankáře Reinu, jak jinak než Španěla. Ten jeho střelu chytil.

Lampardův protivník a spoluhráč z reprezentace s podobnou ránou Steven Gerrard se nenechal zahanbit a v 17. minutě kopal volný přímý kop po faulu Essiena na svou maličkost. Petr chytá…

John Arne Riise, který špatně přenášel přes srdce, že jeho repre nepostoupila na MS se chtěl přesvědčit, jestli umění Petra Čecha není náhoda… Jeho střelu z asi 14 metrů po práci Sissoka a Crouche a úchvatném pasu Stevieho Čech chytil…

To byl konec prvního poločasu a 41 tisíc a 598 diváků si mohli dojít na párek a na teplý anglický čaj z kelímku…

Na začátku druhého poločasu vystřídal Del Horno Ferreiru… Teď je tam těch Španělů hodně… Tři minuty po začátku se snažili Robben se svou dělovkou a Gallas se svou nahrávkou na Drogbu… Reina chytá…

Třicet minut před koncem vystřídal australský útočník nebo ofenzivní záložník Kewell Riiseho. Gudjohnsen se posunul více na hrot a společně s Lampardem, který rychle naběhl, po pasu Duffa, potom co se Eidur ochomítal okolo Robbenova krosu se snažil skorovat.

V 68. minutě vystřídal Morientes asi zraněného Crouche a čtyři minutky na to SWP Duffa a Carlton Cole Robbena. Tím se přidružil ke svému staršímu bratrovi v útoku Didieru Drogbovi.

A zápas se pomalu šinul do konce a přišel čas na karty. V 74. minutě ji schytal Traoré za skosení malého Shauna a na naší straně v 76. minutě za protesty Lampard a tři minuty na to Carvalho za podražení Morientese. Deset minut před koncem vystřídal Sinama-Pongolle Luise Garcíu.

Jak Chelsea tak Liverpool vystřelil na branku dvakrát. Liverpool se tedy udržel na horním místě tabulky a postupuje společně s Chelsea do vyřazovací části. Betis Sevilla si zahraje Pohár UEFA.

CHELSEA - LIVERPOOL 0:0
Branky: – .

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.