Chelsea - Middlesbrough 1:0

Boro nic nevzdali. Nakonec hosté zničili sami sebe. Byla to hra taktik a propracovaného systému. 

UTKÁNÍ JSTE MOHLI SLEDOVAT NA TOMTO WEBU ON-LINE

V první půli jsme zaznamenali několik naprosto neuvěřitelných akcí Arjena Robbena. Ty jeho kličky, s tím se prostě musíte narodit. Nejdřív si v 16. minutě pohrál s Batesem a Boatengem, ale jeho rána šla vedle. O osm  minut později si zahrál kvartet s Dorivou, Batesem a Riggotem, ale Schwarzer vytěsnil na roh.

Chelsea si vytvořila několik nápaditých i méně akcí, ale nikdy nedokázala přesně zakončit. M'brough nebyl vůbec lehký soupeř. První půlku v 41. minutě zakončil Robben naprosto nepopsatelnou akcí, kdy obehrál Dorivu s Batesem a nahrál Lampardovi, který nabíhal z druhé vlny. Jeho rána se však do tyčí nevešla.

Na začátku druhé půlky se Gudjohnsen nasunul k blíže k Drogbovi a Lampard k Essienovi. Psala se 58. minuta a Drogba se vrhal do šance po pasu Franka, za podpory Eidura i Arjena. Chelsea se vrhala do dravých útoků.

Z šedesáté minuty asi nebude mít Rochemback dobré vzpomínky. John Terry si naskočil na roh Damiena Duffa a přes už zmiňovanéího hosta se míč dostal až za záda brankáře Schwarzera. Za minutu prověřil jeho reflexi ještě Lampard za spolupráce Robbena.

První střídal Eidur Gudjohnsen, když za něho v 63. minutě přišel Gérémi. Pak Chelsea dále tlačila a šance si postupně vydobili Drogba a Duff po fámózním pasu Michaela Essiena. V 72. minutě opustil hřiště Hasselbaink a přišel Viduka, po dvou minutách nás opustil Arjen Robben, který se po zranění předvedl a přišel Shaun Wright-phillips.

Po spolupráci Lamparda s SWP byla na Schwarzera vyslána ještě jedna střela z 12 yardů a pak jsme zaznamenali jen střídání: C.Cole za Drogbu a Quedre za Morrisona.

Nikdo z hráčů nedostal žlutou kartu a Drogba si zapsal jen jeden ofsajd! Získali jsme další tři body a příští utkání je s Liverpoolem v Lize Mistrů a to 6. prosince.CHEL­SEA – M'BROUGH 1:0

Branka: 60. Terry.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.