PREVIEW: Portsmouth vs. Chelsea

Zítra se Blues poperou o další tři body. Přes cestu za pohárem nám ve 14. kole byl přilosován Portsmouth! Utkání vám na tomto webu přineseme on-line!

ON-LINE REPORTÁŽ MŮŽETE OD 18:15 SLEDOVAT ZDE

Sobota a neděle se ponesou ve znaku 14. kola Premier League. Roman Abramovič se bude na zápas svých miláčků dopravit do Portsmouthu. To je město s přístavem, tak možná Romča přijede jachtou…

Pompey se začali formovat v roce 1898 a nyní se nachází na sedmnáctém místě tabulky. Například deník Sky Sports hádá výsledek 0:0. Je pravda, že se dá předpokládat, že domácí budou takzvaně „betonovat“ a nebudou chtít pustit Blues do šance. Stačí však chtít?

Naše ofenziva je kompletní. Kartový trest už si odbyl Didier Drogba a bude se asi chtít před Hernánem trochu vytáhnout. Připraven by měl být už nizozemský kličkař Arjen Robben, ale u něho je „být v pořádku“ všelijaké… Chybět samozřejmě bohužel bude Claude Makelele, místo kterého s největší pravděpodobností nastoupí Michael Essien. Lehce zraněn je také mladý obránce Glen Johnson, ale v obraně máme dost univerzálů.

Na Fratton Parku se tedy strhne utkání, jaké má být, i když favorizovaná je samozřejmě Chelsea, která na druhý Wigan má stále náskok devíti bodů.

Toto utkání je však zajímavé ještě jednou věcí. Náš Frank Lampard, miláček všech, totiž dostane příležitost zlomit rekord v počtu odehraných zápasů za sebou. Ten dosavadní má v rukou David James, momentálně brankář Manchesteru City. Calamity James, jak se mu někdy přezdívá, vydržel 159 utkání v náročné Premiership. Frankie však zítra oslaví 160!!! Tak doufejme, že to oslaví s elegancí a nejméně s jedním gólem.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.