Chelsea by mohla zdarma získat Casillase

Chelsea sleduje brankáře Realu Madrid Ikera Casillase, kterému v létě vyprší smlouva.

Předpokládalo se, že 24letý brankář podepíše po námluvách s prezidentem Realu Florentinem Perézem novou smlouvu. Setkali se na večeři a jeho agent Gines Carvajal následně prohlásil, že očekává, že jeho klient Iker Casillas podepíše novou smlouvu.

Nicméně, stále více se začalo spekulovat o jeho odchodu z Realu Madrid. Carvajal však trvá na to, že prioritou zůstává setrvání v Realu, ale připustil, že nepodepsání kontraktu vede ke zmatku a taky možnému odchodu.

„Říká se, že by svůj kontrakt mohl podepsat v následujících dvou dnech,“ řekl Carvajal, „jediná věc, kterou jsme zatím udělali je, že jsme situaci udělali velice nepřehlednou, ale stále preferujeme zůstat ve Španělsku.“

„Jestli prezident Peréz chce jednat, tak je na 99% procent jisté, že podepíše. Nicméně, vždy musíte vymezit malé procento, na to co by se mohlo stát.“

„Závěrečná řeč, vedla k spekulacím kolem Casillasova přestupu do londýnské Chelsea.“

The Blues mají velmi dobře obsazený brankářský post dvojicí Petr Čech a Carlo Cudicini. Ale získat zdarma jednoho z nejlepších brankářů, by mohla Chelsea využít. Zájem měl i nedávno Manchester United, ale zdá se, že Casillas nakonec podepíše v Madridu.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.