Exhibice přilákaly fanoušky

O tomto víkendu se konaly tři fotbalové exhibice: akce Petr Čech a přátelé(Praha), akce pořádaná Milanem Barošem (Vigantice) a nakonec exibice pořádaná Zdeňkem Grygerou (Holešov).

V Praze na náměstí Republiky se v sobotu konala akce Petr Čech a přátelé, nakonec se v Praze sešli „pouze“ Petr Čech, John Terry, Jiří Jarošík a Tomáš Hübschman.

Několik š?astlivců si mohlo kopnout penaltu na Petra Čecha, nebo si třeba zahrát exhibiční zápas na malé branky se všemi hvězdami. Na poslední chvíli se omluvili z rodinných důvodů Frank Lampard a Eidur Gudjohnsen, ale ani to nezabránilo tisícovkám fanoušků Chelsea, aby se přišli pobavit na tuto akci.

Ale ani Morava nezaostávala za Prahou, ve Valašských Viganticích pořádal Milan Baroš společně s Reném Bolfem a dalšími hvězdami exhibici k nově zrekonstruovanému hřišti. Do obce která má 800 obyvatel, dorazilo několik tisíc fanoušků z celé Moravy. V utkání kde se střetl výběr Milana Baroše s výběrem Radima Kučery se představily hvězdy jako Tomáš Ujfaluši, Vladimír Šmicer, Jerzy Dudek, Marek Heinz, Zdeněk Pospěch nebo třeba teď už bývalý kapitán Baníku Ostrava Radoslav Látal a také několik slavných hokejistů. Barošův výběr vyhrál 7:5 a celou akci nakonec zakončila velká autogramiáda.

Fotbalový klub z Holešova, třináctitisícového města na Kroměřížsku, si připomnělo 100 let od založení a otevíral se zde nově zrekonstruovaný areál. Nejslavnějším odchovancem je obránce Ajaxu Amsterdam Zdeněk Grygera, který si pozval Jan Poláka a Tomáše Hübschmana, jeho spoluhráče z reprezentace. I zde se odehrálo fotbalové utkání, ale tentokrát proti sobě nastoupil výběr Zdeňka Grygery a tým domácích fotbalistů. Nakonec hvězdy vyhrály 4:2.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.