Novinky z kabiny Chelsea

Barcelona popřela spekulace kolem Lamparda, José Mourinho odepsal šance ManU na titul, Makelele plánuje dlouhodobý úspěch

Vedení Barcelony popírá, že by jejich technický ředitel Txiki Begiristain vedl námluvy s Chelsea ohledně anglického reprezentanta Franka Lamparda, jak nedávno uvedlo několik anglických novin.

V novinách stálo, že Barcelona by byla nesmírně š?astná, kdyby se jí podařilo přivést Franka do svého týmu, ale jediný důvod proč vedení neuskuteční přestup je, že se bojí, že by nabídka byla odmítnuta.

Poté se ozvalo vedení Barcelony a všechny informace popřeli a vydali oficiální prohlášení.

‘Žádný zájem o Franka Lamparda jsem neměli a ani nemáme.‘

José Mourinho sice pochválil výkon Manchesteru v nedělním utkání, ale ihned rozpustil jejich šance na titul v PL.

„Nejsem š?astný, protože jsme prohráli, ale jsem pyšný na hráče, protože si zasloužili vyhrát. Hráči soupeře byli rádi, že ubránili vítězství. Nejsou tak dobří na to, aby dokázali vyhrát titul."

Makelele trvá na to, že porážka od Manchesteru United neovlivní Mourinhův plán na dlouhodobý úspěch Chelsea.

„Každý vidí, jak kvalitní fotbal Chelsea hraje," řekl Makelele, „v současné době není mnoho týmů, které by dokázaly Chelsea kvalitou převýšit."

„Jedna sezona není všechno. Manchester a Arsenal odehráli pět, šest dobrých sezon za sebou. Během tří let je těžké hned něco ukázat, ale každý rok vidím zlepšení."

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.