Terry připouští znepokojení

Kapitán Chelsea John Terry připouští, že hráči musí začít bojovat pro tým, aby si dokázali udržet výkonnost ze začátku sezony.

Terry se také rozzlobil nad výkonem, který tým podal v úterý na hřišti Betis a dodal, že by se tým měl vrátit na vyšší výkonnostní úroveň ještě před utkání na Old Trafford.

„Co se stalo v úterý, bylo hodně špatné a jsem z toho zklamaný,“ řekl John Terry.

„Byla to naše první porážka v sezoně a bylo to velmi špatné, protože jsme vůbec nebojovali za dres Chelsea a nehráli jsme dobře. Nyní nás v sobotu čeká impozantní utkání s Manchesterem United a my se musíme okamžitě zlepšit.“

„Zatím nám v anglické lize všechno vychází, a proto je to dobrý způsob, jak napravit poslední porážku.“

Terry také podotkl, že obranná činnost týmu, je důvodem zhoršené formy Chelsea. Oproti prvním utkáním, kdy inkasovali pouze jedinkrát, dostala Chelsea v posledních čtyřech utkáních pět branek.

„V posledních utkáních jsme nebyli dostatečně pozorní při soupeřových přímých kopech a rozích. Nebyli jsme dostatečně důrazní a to byl způsob, jak nám dal Betis branku.“

„V prvních dvaceti minutách nám způsobili oproti utkání na Stamford Bridge několik problémů, ale je důležité, že o tom uvažujeme a že se to budeme snažit napravit,“ dodal Terry.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.