Cristiano Ronaldo jde na dražbu

Nedávno obviněný ze znásilnění Cristiano Ronaldo, záložník Manchestru United, by mohl v zimě změnit dres. Poptávka po něm je velká. A Chelsea patří mezi zájemce!

Včerejší britský tisk přinesl zajímavou zprávu, že chce Ronalda získat ruský klub Dynamo Moskva. Láká ho tam údajně také trenér Scolari, který má usednout v nejbližší době na trenérskou lavičku.

V deníku The Sun dnes prozměnu vyšel článek, že by mohl krajní portugalský záložník přestoupit do Realu Madrid, který prý nabízí 20 milionů liber.

Ronaldo do Chelsea? Proč ne. Cristiano by se mohl stát dalším záložník The Blues. Roman Abramovič i jeho krajan José Mourinho ho rádi na Stamford Bridge uvítají.

„Ronaldo je typ hráče, kterých je opravdu málo. Rychlý, pohotový, vynikající zakončení. Má zkrátka všechno, co má správný fotbalista mít,“ řekl už dříve manager Chelsea.

Jenže je tu jeden problém. Na krajích zálohy už máme hráče: Robben, Duff, Joe Cole, SWP. Kdyby Ronaldo zamířil do barev našeho dresu, musel by někdo ze čtyř záložníků Chelsea opustit.

Manchester City se dokonce poptávalo, jestli by SWP nebyl zapůjčen na hostování, nebo? nedostává tolik šancí, jak se původně očekávalo.

Chtěli byste Cristiana Ronalda do našeho kádru? Chtěli byste ho vidět v našem modrém dresu? Své názory a komentáře pište pod tento článek.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.