Makelele: Chelsea je největší

Claude Makelele si myslí, že Chelsea v pohodě překoná rekord Arsenalu už jen proto, že má nejlepší tým, lepší dokonce než Real Madrid na vrcholu své éry.

Gunners drží rekordní sérii v počtu 49 utkání, The Blues mají v současné době na svém kontě o deset zápasů míň.

Claude nemá žádné pochyby, že by se to týmu ze Stamford Bridge nepodařilo, také si myslí, že by José Mourinho z Chelsea mohl vytvořit dvě kvalitní jedenáctky, které by se mohly držet na špici tabulky.

Francouzský reprezentant pro Daily Star řekl: „Budeme schopní zničit rekord Arsenalu, protože jsme přesvědčení, že ho překonáme. V anglické lize není lepšího týmu než Chelsea."

„Když Arsenal vytvořil rekord, tak měl v týmu šest nebo sedm hráčů, který ho každé utkání drželi na vrcholu. Ale Chelsea má 22 takových hráčů, a ti v jakékoliv sestavě dokážou vítězit."

„Způsob jakým jsme přejeli Bolton byl tomu názorným příkladem. Náš tým je jak parní válec, a my můžeme soupeře zničit během několika minut."

„Chelsea je lepší a pevnější tým než Real Madrid v jeho éře."

„V současnosti může José postavit dva týmy ze zárukou, že nebudou prohrávat. Toto je nejlepší tým, který jsem kdy v životě viděl. Jestli budeme hrát jako do teď, tak tituly získáme s klidem."

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.