Lampard: Chceme tituly, ne rekordy

Frank Lampard si myslí, že není reálné, aby Chelsea pořád v anglické Premier League jenom vyhrávala.

Střelec deváté branky v sezoně také vyvrátil možnost, že by Chelsea byla posedlá překonáváním rekordů. The Blues ztratili svou stoprocentnost v nedělním utkání na hřišti Evertonu po remíze 1:1, kterou svou brankou zachránil právě Lampard.

A anglický reprezentant k tomu dodává: „Lidé mohou mluvit o našich rekordech a oni to taky dělají pořád dokola. Ale náš manager řekl, že se k tomu nebude vyjadřovat. Naším cílem je vyhrát titul a taky víme, že proto nemusíme vyhrát všechny zápasy a taky to není reálné. Jsme realisté."

„Nechceme rekordy, ale medaile, a to je rozdíl v tom, co si myslíme my a novináři. Ti o nás neustále prohlašují, že překonáme všechny rekordy."

„Výsledky přicházejí z tvrdé práce, kterou my konáme a taky nám pomáhá náš kouč. My známe naše cíle, a ty jsou – vyhrávat tituly."

„Nemůžeme vyhrávat každý týden," dodal Lampard, „taky není na škodu někdy prohrát. Sice nám to přerušilo jednu sérii, ale spadla z nás odpovědnost neustále vyhrávat. A nyní můžeme v klidu začít novou sérii."

„Samozřejmě, že jsme chtěli utkání vyhrát, ale byl to velmi těžký zápas. Udělali nám to velmi těžké a my nemůžeme očekávat, že vždy vyhrajeme. Není realita myslet jenom na vítězství, zvláště v zápasech jako s Evertonem."

„Jsme vždy soustředění na každé utkání, a máme v čele ještě dostatečný náskok a můžeme udělat ještě skvělý výsledek. My jen potřebujeme navázat na způsob, kterým jsme hráli do teď. Neztratili jsme, jenom se potřebujeme dostat do stejných kolejí jako před tím."

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.