Chelsea hledá superfotbalistu

Je to geniální nápad! CFC chce během reality show vysílané v Anglii najít mimořádně talentovaného fotbalistu, se kterým po ukončení soutěže podepíše profesionální smlouvu. „Kluk, který si nebude věřit, to nedokáže. Potřebuju arogantního hráče. Potřebuju někoho jedinečného," prohlásil trenér José Mourinho.

„Hledá se fotbalista, který se narodil mezi 1. zářím 1987 a 1. lednem 1989…“ Tak tohle se objevilo na internetových stránkách Sky One. O tom kdo od se od konce tohoto roku stane novým členem fotbalové akademie Chelsea, rozhodne sám José Mourinho a to v přímém přenosu.

Už v červnu se uskuteční konkurzy, vedení klubu pak vybere 12 nejlepších fotbalistů a ty si pozve do své fotbalové akademie. Na podzim budou v osmidílném seriálu vybrání tři nejlepší. Každý týden v televizním přenosu jeden z borců vypadne.

„Vzrušující nápad. Pro lidi to bude nefalšovaná show a pro talentované kluky šance, která přichází jednou za život," tak v tohle věří představitelé televize Sky One.

Ve finále bude rozhodovat trenér José Mourinho. Vítěz dostane smlouvu jen na pár stovek liber týdně, ale s postupem času se může jeho plat zvyšovat. Nejslavnější hráč z mládežnické akademie Chelsea a jedna z hlavních opor A mužstva dnes bere 4 miliony korun týdně. Jmenuje se John Terry a je kapitánem Blues.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.