Co já na to: Gallas zůstane

Několik deníků napsalo, že obránce William Gallas jednoznačně odejde z Chelsea. Prý chtěl do milánského AC, jenže po pár dnech vyšlo najevo, že se jednalo o kachnu…

Tyto zprávy, které použila řada nejen bulvárů, ale i seriózních tisků, včetně BBC, vyplavaly na povrch jako jedna velká kachna. Gallas se vůbec nikam nechystá a příští rok zůstane v Chelsea.

S nadsázkou to včera tisku vysvětlil José Mourinho. „Vím, že Gallas zůstane a klidně se o jeho budoucnosti vsadím. Váš plat proti tomu vašemu!“ prohlásil.

Dále Mourinho odůvodnil, proč tomu nevěří. Neviděl to na videu ani neslyšel v rádiu. „Jen jsem to četl v novinách,“ poukazuje na bulvární články.Co já na to?

"Je určitě velmi dobře, když William u nás zůstane. Po právu je řazen mezi nejlepší obránce na světě a ne nadarmo se o něj zajímají celky jako Liverpool či Barcelona.

Objevily se tu také zprávy, že je Gallas znepokojen tím, když nehraje ve středu obrany, ale „jen“ na kraji. Jenže i ve francouzské reprezentaci nastupuje většinou nalevo a to by asi musel chtít změnit nejen klub, ale i občanství…

Každopádně jsem potěšen tím, že slova – že chce Gallas odejít – se nepotvrdila, ba naopak vyvrátila. Ale uvidíme. Do lednového přestupního okna je ještě času hodně. A určitě uslyšíme ještě hodně takových lží."

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.