Del Horno: Joaquín je prostě nejlepší

Obránce Chelsea a španělské reprezentace del Horno tvrdí, že pokud se Joaquín rozhodne v létě odejít do anglické ligy, tak bude velkou hvězdou.

Velice vysoko hodnocené pravé křídlo Betisu, bylo spojováno s přestupem do Chelsea nebo do Liverpoolu, ale z obou nakonec sešlo.

Hráč, který byl jeho otcem doporučen Chelsea, aby tam odešel v zimě, kdy zase začne přestupový termín. Se s týmem Josého Mourinha potká v zápase Ligy mistrů.

Náš obránce del Horna se rozvyprávěl o španělském hráči: „Myslím, že by byl v Anglii jedním z nejlepších na pravém křidle. Myslím, že zde hodně lidí zná jeho jméno, ale skoro nikdo o něm nic neví."

„Je teď pravděpodobně nejlepším křídlem ve Španělsku. Je opravdu velmi rychlý a bude to pro Betis příští týden klíčový hráč."

Levý obránce připojil ještě pár slov k jeho budoucnosti: „Je normální pro hráče jeho kvalit, aby byl spojován s týmy jako Chelsea a Real Madrid. Právě teď o něj jeví zájem Liverpool, ale nepředpokládám, že to je něco pro něj, protože lidé v Seville ho milují."

„Prozatím chce zůstat ve Španělsku a hrát za Betis," dodal del Horno.

Jeho otec jej ale nutí, aby v zimě opustil Betis a odešel do Chelsea. José Mourinho je velkým obdivovatelem tohoto Španěla.

„Měl by příští rok opustit Betis, bylo by to pro jeho dobro. Ale lidé by si měli uvědomit, že je tam š?astný," řekl jeho otec.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.