Carlton skóroval za anglickou "21"

Útočník CFC Carlton Cole, který nedávno oslavil své 22. narozeniny si nadělil dárek v podobě gólu do sítě „21“ Polska, jenž jeho tým porazil 4:1 v úterním kvalifikačním zápase na ME hráčů do 21 let.

Carlton Cole byl rád, že se zapsal mezi střelce úterního utkání, ale také přiznal, že byl zklamaný z toho, že nedokázal proměnit další šance. „Jsem zklamaný, že jsem stoprocentně nepřesvědčil Josého Mourinha, aby mi dal šanci střídat se s Drogbou a Crespem.“

Cole byl poslední tři sezony na hostování ve Wolverhamptonu, Charltonu a loni v Aston Ville. Za CFC nehrál od května roku 2003.

„Chci dávat více gólů a chci se zlepšovat každým zápasem, ale je to pro mě těžké, je pravda, že  jsem v jednom z nejlepších celků světa, ale nedostávám tolik šancí, jak bych si přál.“

V létě bylo několik nabídek na přestup Carltona Cola, kde by mohl hrát v základu, ale Chelsea tohoto mladého útočníka nepustila, přitom Cole odehrál jediné utkání za rezervu CFC.

Kontrakt Carltona Colea končí za dva roky a mladý útočník nevidí důvod, proč by měl Stamford Bridge opouštět. „Jsem tu abych se naučil víc po boku skvělých hráčů a pod vedením skvělého trenéra, chci se dostat na stejnou úroveň jako moji spoluhráči v týmu a pak snad tu bude šance nastupovat v A-týmu Chelsea,“ dodal Cole.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.